Yaşam

Akciğerindeki kitle nedeniyle ameliyat olan Armağan Çağlayan’dan ilk paylaşım: Kitle kanser çıktı ama doktorlar ilk aşamada yakaladı.

Geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle tespit edildiğini ve tedavi sürecinin başladığını söyleyen başarılı sunucu Armağan Çağlayan, dün ameliyat oldu. 4,5 saat süren ameliyatın ardından paylaşımlarda bulunan ünlü isim son durum hakkında bilgi verdi.

“KİTLE KANSERİ ÇIKTI”

instagramHesabından yaptığı paylaşımda iyisi kötüsü var haberlerÇağlayan, şu ifadeleri kullandı: “Bu sabah 4,5 saat süren bir ameliyat oldum. Yoğun bakımdan odama yeni geldim. Ameliyatta yapılan Frozen Patoloji sonucunda kanser olduğu tespit edilen bir kitleye rastlandı.” Ama şanslıyım ki doktorlarım beni bırakmadı ve hastalığımı çok erken bir aşamada yakaladı.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

“Artık kemoterapi alıp almayacağım patoloji sonucuna göre belirlenecek. Çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra Gebze, Bartın, Zonguldak’ta olacağım. İstanbul ve Ankara’da olacağım. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için minnettarım.Herkese sevgi ve saygılar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu